Logo Biblioteki Publicznej Gminy Komorniki

Noc Bibliotek w Plewiskach - relacja

Ocena 0/5

Podczas Nocy Bibliotek w Bibliotece w Komornikach i Plewiskach młodzi czytelnicy obejrzeli ekranizację bestsellerowej powieści Martina Widmarka „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”. Dwoje przyjaciół ze szwedzkiego miasteczka Valleby stanęło przed trudnym zadaniem. Z więzienia uciekł złodziej skazany za kradzież z pociągu znacznej sumy pieniędzy. Analizując fakty i gromadząc dowody, Lasse i Maja rozpoczęli śledztwo. Sprawę skomplikowało pojawienie się osoby twierdzącej, że poszukiwany jest niewinny a także zamknięcie biura detektywów przez policję i  zbliżający się termin kolejnego transportu pieniędzy. Dzięki sprytowi młodych detektywów złoczyńca siejący postrach na stacji kolejowej został ujęty. Niezwykłe przygody Lassego i Mai skradły serca widzów. Humor oraz zaskakujące zwroty akcji spodobały się nie tylko najmłodszym, a miłośnicy kolei mogli podziwiać zabytkowe dworce i maszyny parowe na tle pięknych skandynawskich krajobrazów.

Na zakończenie dzieci otrzymały okolicznościowe zakładki i w wesołych nastrojach wychodziły z bibliotek.

SAM_0124 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności