Logo Biblioteki Publicznej Gminy Komorniki

Noc Bibliotek w Plewiskach - relacja

Ocena 0/5

W ramach 11. ogólnopolskiej edycji Nocy Bibliotek Biblioteka w Komornikach i Plewiskach zaprosiła najmłodszych czytelników do planetarium. Wspólne odkrywanie tajemnic wszechświata zapewnił pasjonat astronomii Maciej Wlekliński  z „Nieba do Wynajęcia. Mobilne Planetarium”. Zabrał małych astronautów na spacer po wieczornym niebie gdzie poznali gwiazdozbiory, a także konstelację Gwiazdy Polarnej. Następnie udali się w niezwykłą podróż po zakątkach kosmosu, interaktywnie doświadczając podróży w czasie i przestrzeni. Dowiedzieli się ile lat będzie świecić Słońce, czy czarna dziura jest zagrożeniem dla Ziemi oraz czy istnieje życie poza błękitną planetą. Milusińscy, z wypiekami na twarzy, podziwiali fascynujące widoki. Dzięki nowoczesnym wizualizacjom i animacjom wyprawa dostarczyła im dużo pozytywnych wrażeń.

SAM_0022 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności