Tymczasowe zasady funkcjonowania wypożyczalni Biblioteki Publicznej Gminy Komorniki i jej Filii obowiązujące w dniach 10-18 kwietnia 2021 roku.

Biblioteki pozostają zamknięte dla Czytelników.

Wypożyczenie książek będzie możliwe wyłącznie po złożeniu zamówienia przez Czytelnika drogą telefoniczną bądź mailową.

Biblioteka Komorniki: tel. 618 107 613 ; e-mail: bp@biblioteka-komorniki.pl

Biblioteka Plewiska: tel. 618 678 419 ; e-mail: biblioteka.plewiska@gmail.com

Biblioteka Wiry: tel. 618 105 757

Biblioteka Chomęcice: 507 447 928

Zamówienia będzie można składać od 9 kwietnia (piątek).

Bibliotekarz ustali z Czytelnikiem dzień i godzinę odbioru zamówionych materiałów bibliotecznych.

Odbiór książek będzie możliwy w dotychczasowych godzinach pracy poszczególnych bibliotek.

Czytelnik jest zobowiązany odebrać zamówienie o wyznaczonej godzinie.

Odbiór zamówienia odbywa się przy wejściu do biblioteki. Czytelnik nie będzie miał możliwości wejścia do biblioteki.

Czytelnicy, którzy nie złożą zamówienia zgodnie z powyższymi zasadami nie będą obsługiwani.

Powyższe zmiany w funkcjonowaniu bibliotek wynikają z obowiązujących przepisów zmieniających się wraz z liczbą zachorowań na Covid-19 i wprowadzaniem kolejnych obostrzeń przez Rząd RP.

O wszelkich zmianach w sposobie funkcjonowania Biblioteka informować będzie na stronie internetowej www.biblioteka-komorniki.pl