Dnia 12 października 2022 (środa) o godz. 17.30

z Anną Kamińską

do Biblioteki Publicznej Gminy Komorniki

ul. Kościelna 37 (budynek CTiK), Komorniki

Anna Kamińska – reportażystka, dziennikarka (publikowała między innymi w tygodniku „Wysokie Obcasy” oraz w magazynach m. in.: „Pani”, “Zwierciadło”, „Uroda Życia”), autorka książek, w tym bestsellerowych biografii: himalaistki Wandy Rutkiewicz pt. „Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz” (2017), przyrodniczki Simony Kossak pt. „Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak” (2015) oraz himalaistki Haliny Krüger –Syrokomskiej pt. „Halina. Dziś już nie ma takich kobiet. Opowieść o Halinie Krüger-Syrokomskiej” (2019).

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Plakat informacyjny. Na białym tle napisy, zdjęcia okładek książek oraz portret pisarki Anny Kamińskiej.