Podczas Tygodnia Bibliotek Biblioteka Publiczna Gminy Komorniki zaprosiła czytelników na zabawny spektakl „Nago w kisielu”. Dwie aktorki z Mojego Teatru z Poznania Anna Biniak i Izabella Tarasiuk zapewniły dobrą godzinną rozrywkę. Główne bohaterki przedstawienia nie mają znajomości umożliwiających zrobienie kariery, wiodą nudne życie bez perspektyw. Wraz z pojawieniem się szansy na zmianę losu i otrzymania upragnionej roli, aktorki pokazują jak bardzo są kreatywne, prześcigając się w nieszablonowych pomysłach aby zwrócić na siebie uwagę i spełnić marzenia. Pozbywając się pruderii uznają, że są gotowe na wszystko. Sztuka przedstawiła aktualne problemy postrzegania kobiet i ich kariery w sposób zachęcający do dyskusji. Nie zabrakło odniesień do klasyki oraz doskonałego mieszania wątków teatralnych. Zabawne dialogi, świetna gra aktorska dostarczyły widzom dużą dawkę humoru. Z pewnością czwartkowe popołudnie możemy zaliczyć do udanych.